FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5773181

nr 577 3181

CHAIRS

Lenght: ()

5 st. 7-an (Sjuan), Arne Jacobsen (1902-1971) för Fritz Hansen + 1 skadad

Condition: slitage, skador

3000

SEK 5500

Tuesday April 14 2009
at 16:00:00