BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 3375183
*
nr 337 5183
Kandelabrar
1 par, keramik, Italien, H22, (lagning)
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 november 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 15:43:36
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk kandelaber kandelabrar keramik lagning ljusstakar ljusstake sydeuropa
-
7078 Kandelaber
Italien. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:57
*
Kandelabrar
nr 337 5183
Kandelabrar
1 par, keramik, Italien, H22, (lagning)
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 november 2004 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/11 15:43:36 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk kandelaber kandelabrar keramik lagning ljusstakar ljusstake sydeuropa
-
7078 Kandelaber
Italien. Höjd: 63 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:57



