GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fiskbassäng 16795265

nr 1679 5265

Fiskbassäng

Kina, med prunusdekor, på träsockel. Diameter: 40 cm, höjd: 45 cm

Kondition: skador, sprickor, lagningar

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 17 februari 2025
kl 20:27:03