KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4572343
nr 457 2343
Blandteknik
2 st, Persiska, 1800-tal, 16x13 , 20x10
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2007
kl 16:36:50
150 kr
300 kr
300 kr
450 kr
400 kr