nr 444 6161
Skänk
Lenght: ()
med vitrindel, 20-tal, längd: 123, djup: 55, höjd: 165 (slitage)
| Estimate: |
1000 |
| Sold: |
SEK 700 |
Monday December 18 2006 at 16:11:48
| Time |
Bidder |
Bid |
15/12 13:22:18
15/12 13:25:12