KONST / Litografier / Färglitografi 7063310
nr 706 3310
Färglitografi
signerad, 26x20
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:24:00
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr