KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14246095
nr 1424 6095
Akvarell
Mayenne, kvinna. Signerad -68. Akvarell, bildmått: 17x12, yttermått inklusive ram: 61x43 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:31:31
100 kr
150 kr