KONST / Litografier / Färglitografi 17475352
nr 1747 5352
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 79/115, daterad -59. Färglitografi, bildmått: 48x37 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:07:49
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér