ART / Oil paintings / Oil painting 12376274
nr 1237 6274
OIL PAINTING
Lars Hellström, Kvädö, signed. Oil on panel, 60x75,
Lars Hellström, Kvädö, signerad. Olja på pannå, 60x75
600
SEK 100
Monday February 25 2019
at 19:03:54
25/2 10:24:18
25/2 16:07:15