ART / Oil paintings / Oil painting 12376274

nr 1237 6274

OIL PAINTING

Lars Hellström, Kvädö, signed. Oil on panel, 60x75,

Lars Hellström, Kvädö, signerad. Olja på pannå, 60x75

600

SEK 100

Monday February 25 2019
at 19:03:54

25/2 10:24:18 1      Vinnande bud
25/2 16:07:15 1      justering av budtak