Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Graphic art 17423552



*

nr 1742 3552


GRAPHIC ART

2 s, Pedro Diaz Antonio, (1945-). Signed, outer dimensions including frame: 67x49, outer dimensions including frame: 50x68,


2 s, Pedro Diaz Antonio, (1945-). Signerade, yttermått inklusive ram: 67x49, yttermått inklusive ram: 50x68 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 300

Auction date:

Monday November 24 2025
at 19:18:43


  • Bid history
Time Bidder Bid
24/11 10:36:49 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller grafiska blad pedro diaz antonio vattenfärg
  • 8063 COLLAGE
    Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
     

    Auction ends
    in a week
    26 jan at 20:20




Ladda ner broschyr