FURNITURE / Tables / Writing desk 5108095
nr 510 8095
WRITING DESK
Lenght: ()
England, längd: 123, djup: 61, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 1300
Monday February 25 2008
at 17:06:56
1.200 kr
900 kr
1.000 kr