KONST / Litografier / Färglitografi 17133212
nr 1713 3212
Dimitris Mytaras
(f. 1934), Grekland
Signerad, numrerad 9/190. Färglitografi, bildmått: 91x61 cm, yttermått inklusive ram: 100,5x70,5
Kondition: fuktfläckar, saknar skyddsglas
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:56:20
7/7 20:00:02