MÖBLER / Bord / Satsbord 17409231

nr 1740 9231

Satsbord

3 delar, Italien. Höjd: 58 cm

Kondition: slitage, skador, lösa ben

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 november 2025
kl 20:21:19