KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207282

nr 1520 7282

Lennart Schultzberg, "Lerhamn". Signerad, daterad 1979. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:16:03

6/2 18:09:59 1      Vinnande bud