ART / Etchings etc / Colour etching 12916541

nr 1291 6541

COLOUR ETCHING

J Dahl, 9/30 St Cyr, signed. Subject: 21x25,

J Dahl. Signerad, numrerad 9/30 St Cyr. Motivet: 21x25 cm

Yes

300

Monday November 25 2019
at 19:09:54