KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929218

nr 1492 9218

H Roda. Signerad a tergo. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x50 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:39:33