MÖBLER / Bord / Matsalsbord 5155191
nr 515 5191
Matsalsbord
Gustaviansk stil, diameter: 90 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
tisdag 25 mars 2008
kl 16:41:27
22/3 09:43:57
23/3 22:44:59
250 kr
Den Gustavianska stilen