KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 13229261
nr 1322 9261
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färgakvatint, "Mötesplats, stjärnhimmel". Signerad, numrerad 19/20, oramat löst blad. Motivet: 12,5x10 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:41:03
27/4 14:41:17
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp