ÖVRIGT / Speglar / Spegel + 4391588
*
nr 439 1588
Spegel +
konsol, sent 1800-tal, höjd: 145 + 60
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 november 2006
kl 16:26:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 17:41:23
1
600 kr
19/11 14:31:51
2
1.000 kr
20/11 14:52:33
3
850 kr
20/11 14:54:10
3
1.200 kr
20/11 15:56:55
4
1.400 kr
20/11 16:01:09
5
1.500 kr
20/11 16:21:43
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24
-
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33
-
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Förgylld. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49
*
Spegel +
nr 439 1588
Spegel +
konsol, sent 1800-tal, höjd: 145 + 60
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 november 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/11 17:41:23 | 1 | 600 kr |
| 19/11 14:31:51 | 2 | 1.000 kr |
| 20/11 14:52:33 | 3 | 850 kr |
| 20/11 14:54:10 | 3 | 1.200 kr |
| 20/11 15:56:55 | 4 | 1.400 kr |
| 20/11 16:01:09 | 5 | 1.500 kr |
| 20/11 16:21:43 | 3 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:24 -
7027 Spegel
guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:33 -
7074 Spegel
Gustaviansk stil. Förgylld. 45x34 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:28
-
7038 Spegel
Markaryd, Furu, 144x66 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:02 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:30 -
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:49



