KONST / Litografier / Färglitografi 14367412
nr 1436 7412
Harro Koskinen
(f. 1945), Finland
Signerad, numrerad 45/310, daterad 1978. Färglitografi, bildmått: 36x43cm, yttermått inklusive ram: 51x57cm
Harro Koskinen, finländsk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:08:31
5/12 19:45:20