KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685168
nr 1568 5168
Carl Stenberg, sydländskt motiv. Signerad, daterad -29. Olja på duk, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:38:24
29/9 16:51:34