KONST / Litografier / Färglitografier 14114011
nr 1411 4011
Färglitografier
2 st, David Bracken. Signerade. Bildmått: 34x54cm, bladets mått: 47x63cm, oramade lösa blad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:44:58
15/8 10:23:58
100 kr
16/8 19:12:00