KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14577465

nr 1457 7465

Akvareller

3 st, Arvid Ek, "Smögen". Signerade. Akvarell, bildmått: 25x36, yttermått inklusive ram: 49x60 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:58:50