GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 5417138
nr 541 7138
Vaser
1 par Frankrike, höjd: 33 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 15 september 2008
1.400 kr
1.200 kr