KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884021
nr 988 4021
Etsning
Oidentifierad konstnär, stadsmotiv, PT, signerad, -48, motivet: 20x28
Utrop:
500 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 19:12:19
19 okt
Etsning
nr 988 4021
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
måndag 19 oktober 2015 |
19 okt