ART / Etchings etc / Carborundumetsning 11482577

nr 1148 2577

Carborundumetsning

2 pcs, signed, 40 upplaga, subject: 58x45 ca,

2 st, Signerade, 40 upplaga, motivet: 58x45 ca

Yes

600

SEK 350

Monday December 4 2017
at 20:21:31