ART / Etchings etc / Carborundumetsning 11482577
nr 1148 2577
Carborundumetsning
2 pcs, signed, 40 upplaga, subject: 58x45 ca,
2 st, Signerade, 40 upplaga, motivet: 58x45 ca
600
SEK 350
Monday December 4 2017
at 20:21:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr