GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6035468

nr 603 5468

Tallrikar

7 del, Diverse, Blåvita, Kina

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 oktober 2009
kl 17:03:29