KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8906131
nr 890 6131
Blandteknik
Robert Högfeldt (1894-1986), "Möte med trollen i blåbärsskogen", signerad. , motivet: 28x32
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:26:24
500 kr
800 kr
700 kr