KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376623
nr 1237 6623
Christina Greger
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, Christina Greger (f. 1053), Sverige. "Eldfåglar", signerad. Olja på duk, 90x80 cm
Christina Greger, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:32:55
1.000 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.900 kr
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)