KONST / Litografier / Färglitografi 12735030

nr 1273 5030

Thage Nordholm

(1927-1990), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 21/300. Motivet: 45x52 cm

Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.

Utrop:

500 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:12:00

Thage Nordholm

Läs mer om Thage Nordholm