KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13141374
nr 1314 1374
Oljemålningar
2 st, Ernst Aschenbach (1872-1954), Fäbod & Vintermotiv. Signerade. Olja på duk & pannå, 39x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:47:59
23/3 12:48:28
500 kr
23/3 19:38:46