KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193457
nr 1419 3457
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Lingon. Signerad, daterad -93. Akvarell, bildmått: 14x14, yttermått inklusive ram: 42x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:54:55
18/9 17:56:01
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu