KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277058

nr 1727 7058

Oidentifierad konstnär. Otydlig signatur, daterad 1943, "nutid och förgången tid". Olja på pannå, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:20:50

29/9 20:15:50 1      Vinnande bud
29/9 20:15:54 1      justering av budtak