KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17423222
nr 1742 3222
Oidentifierad konstnär. Signerad, horisont. Olja på duk, 63x80 cm, yttermått inklusive ram: 70x87 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:25:28
23/11 18:55:31
300 kr
24/11 20:03:28