KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17177244
nr 1717 7244
Anders Lind. Signerad, flicka med blick. Olja på duk, 98x63 cm, yttermått inklusive ram: 111x76 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 20:15:34
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)