KONST / Litografier / Färglitografi 11898036
nr 1189 8036
Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 1448/1750. Motivet: 55x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 juni 2018
kl 18:25:33
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr