KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095255

nr 1309 5255

Louise Ljubi Lidströmer

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Komposition. Signerad. Olja på duk, 30x30 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:52:25

Louise Ljubi Lidströmer

Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer