Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Sminkbord 9255097



*

nr 925 5097


Sminkbord

Teak, längd: 85 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm


Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 november 2014
kl 20:24:56


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
16/11 12:50:40 1      350 kr
17/11 14:11:23 2      350 kr
17/11 14:11:23 1      350 kr (Budbetjänt)
17/11 14:11:38 2      400 kr
17/11 14:59:46 1      500 kr
17/11 15:05:50 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 17 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
  • 7023 Lampbord
    med låda, Newport. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, höjd..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:11
  • 7130 Matbord
    ”Björka” Yngve Ekström, Stolab, + 1 ilägg. Diamete..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:20
  • 7090 Piedestal
    stenskivor. Höjd: 66 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:49
  • 7175 Salongsbord
    Nyrokoko. Bredd: 88 cm, djup: 58 cm, höjd: 70 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 18:24
  • 7012 Sidobord
    Kerstin Hörlin-Holmström, NK Nordiska Kompaniet, "..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:22
  • 7132 Soffbord
    mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:13




Ladda ner broschyr