KONST / Litografier / Färglitografi 12101282
nr 1210 1282
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 188/360. Motivet: 34x46 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:10:54
14/10 19:03:23
100 kr
15/10 17:07:08
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant