FURNITURE / Chairs and Stools / Stegpall 11676408
nr 1167 6408
Stegpall
wood, H 62, 5 cm, wear, damages.
trä, H 62,5 cm
Condition: slitage, skador
SEK 350
Monday Mars 5 2018
at 20:19:12
200 kr
250 kr
300 kr