ART / Oil paintings / Acrylic painting 14624236
nr 1462 4236
ACRYLIC PAINTING
Nutida konstnär. Sailing-boats. Signerad Linnea Larsson. Oil on canvas, 50x50cm, unframed,
Nutida konstnär. Segelbåtar. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
1500
SEK 1100
Monday April 25 2022
at 18:03:52
25/4 16:31:37
1.000 kr
25/4 17:27:15