KONST / Litografier / Färglitografi 17515070
nr 1751 5070
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad Ea, daterad -90, hus. Färglitografi, bildmått: 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x63 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:36:46
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman