FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Display cabinet 10392275
nr 1039 2275
DISPLAY CABINET
Asiatisk stil, length: 160 cm, width: 40 cm, height: 205 cm, wear, damages, glas saknas.
Asiatisk stil, längd: 160 cm, djup: 40 cm, höjd: 205 cm
Condition: slitage, skador, glas saknas
1000
SEK 400
Monday May 23 2016
at 19:44:52
300 kr
350 kr