KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11543077
*
nr 1154 3077
Örjan Östlund
(f. 1951), Sverige
Akvarell, Örjan Östlund (f. 1951), kustmotiv, 37x28
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 18:29:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 21:28:21
1
Vinnande bud
7/1 16:46:22
2
600 kr
7/1 16:46:22
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust vatten vattenfärg örjan östlund
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:38
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:06
-
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:36
-
8188 Akvarell
Eva Ekberg. Signerad, daterad 2003, Clematis. Akva..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:47
-
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:35
-
8009 Akvarell
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:12
*
Örjan Östlund
Läs om budbetjänten
nr 1154 3077
Örjan Östlund
(f. 1951), Sverige
Akvarell, Örjan Östlund (f. 1951), kustmotiv, 37x28
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/1 21:28:21 | 1 | Vinnande bud |
| 7/1 16:46:22 | 2 | 600 kr |
| 7/1 16:46:22 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller kustmotiv landskap landskapsmotiv landskapsmåleri motiv med kust vatten vattenfärg örjan östlund
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:38 -
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:06 -
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:36
-
8188 Akvarell
Eva Ekberg. Signerad, daterad 2003, Clematis. Akva..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:47 -
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:35 -
8009 Akvarell
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:12



