nr 1517 5109
Bokverk
Fredrik Boye, "Målare - Lexikon", Carl Deleen, Stockholm, 1833, med utvikbara etsningar
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
800 kr |
Såld: |
500 kr |
måndag 23 januari 2023 kl 20:38:16
Tid |
Kund |
Bud |
23/1 19:28:42