MÖBLER / Bord / Soffbord 12224178
nr 1222 4178
Karl Erik Ekselius
(1914-1998), Sverige
Soffbord, 1950-tal, JOC, Ekselius. Längd: 127. Djup: 57 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:14:09
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)