KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14023421

nr 1402 3421

Anders Widjedal

(f. 1964), Sverige

Skulptur, Torso. Signerad, daterad 96. Terrakotta. Höjd: 37cm

Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 7 juni 2021
kl 20:57:01

7/6 17:21:51 1      150 kr
7/6 20:22:40 2      Vinnande bud

Anders Widjedal

Läs mer om Anders Widjedal