MÖBLER / Skåp & hyllor / Gallerskål 10188531
nr 1018 8531
Gallerskål
1800-tal, Porslin, längd: 25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2016
kl 18:39:58
11/2 00:18:32