MISCELLANEOUS / Rugs / Djadjim 4402018

nr 440 2018

Djadjim

Lenght: ()

Uzbek , tidigt 1900-tal, 164x320, mindre fläckar, mindre skador, minor stains and minor damages

Withdrawn

Monday November 27 2006
at 16:00:02