KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11208315

nr 1120 8315

Anders Wallin

(f. 1953), Sverige

Akvarell, signerad, Anders Wallin (f. 1953), bladets mått: 47x60

Anders Wallin, svensk målare född 1953.

Utrop:

800 kr

måndag 31 juli 2017
kl 19:17:20

Anders Wallin

Läs mer om Anders Wallin